Džemárna

Eshop, ktorý roztancuje vaše chuťové poháriky – džemy a rôsoly s vysokým podielom ovocia a minimálnym obsahom cukru

Viete čo vznikne, keď spojíte dievča z Moravy a jej lásku k dobrému vínu a jedlu so zázračnou schopnosťou zavariť všetko, čo v prírode vyrastie? No predsa džem. Ale nie len taký hocijaký. Džemy z hroznovej šťavy (rôsoly), sirupy a ovocné džemy od Džemárny v sebe spájajú kombináciu precízne vybraných surovín a vášeň k poctivo pripraveným jedlám. 

Eshop Džemárna, za ktorým stojí šikovná žienka Monika Boušková, poteší všetkých milovníkov kvalitných lokálnych potravín. Špecialitou eshopu sú džemy a rôsoly s vysokým podielom ovocia a minimálnym obsahom cukru. Produkty sú pripravené z prírodných surovín bez použitia chemických látok, a preto je potrebné ich po otvorení rýchlo spotrebovať. Ale toho sa rozhodne báť nemusíte. Ich lahodná chuť vás pohltí natoľko, že len sotva sa u vás ohrejú dlhšie ako 4 dni, ktoré máte po ich otvorení na spotrebu. 

Momentálne sú produkty z eshopu Džemárna dostupné len v rámci Českej republiky, ale v budúcnosti eshop plánuje expanziu aj do Slovenskej republiky.

Popis riešenia:

Základnou požiadavkou majiteľky eshopu Džemárna bolo jednoduché riešenie, ktoré v budúcnosti môže z veľkej časti spravovať aj sama. Eshop Džemárna bol preto navrhnutý prostredníctvom šablónového riešenia, ktoré je personalizované a rozšírené o možnosť výberu z viacerých druhov platby. Súčasťou riešenia bolo aj zaškolenie majiteľky eshopu na správu eshopu prostredníctvom WordPressu.

Funkcionality:

  • kategorizácia produktov,
  • rôzne spôsoby platby a dopravy,
  • možnosť online platby za objednávku,
  • blogová sekcia,
  • responzívny dizajn.
Zdieľať