O mne

Ing. Mária Erbenová

Ing. Mária Erbenová

Tvorím webové stránky pre podnikateľky, ktoré vedia, ako je dôležité sa profesionálne prezentovať a urobiť perfektný dojem. Vypočujem si Vaše predstavy, porozumiem tematike, ktorou sa zaoberáte a vymyslím to najlepšie riešenie pre Vás a Vaše podnikanie.

Vyštudovala som Aplikovanú informatiku a automatizáciu v priemysle, so zameraním na Multimediálne a grafické systémy na Materiálovotechnologickej fakulte Slovenskej technickej univerzity.

Tvorbe webových stránok sa venujem už viac ako pätnásť rokov. Dokonale sa vyznám v technických detailoch a dobre viem, čo je potrebné k tomu, aby bol Váš web rýchly, responzívny a obľúbený medzi čitateľmi i algoritmami vyhľadávačov. Pracovala som na zákazkách pre začínajúce firmy, ale aj pre veľké firmy ako TicketPortal.

O Vaše stránky sa postarám komplexne od vstupnej analýzy až po nadväzujúci online marketing. Trpezlivo a zrozumiteľne odpoviem na všetky Vaše otázky, pomôžem Vám so správou aj aktulizáciou webu a zachránim Vám ho takmer pri akýchkoľvek technických problémoch.

Webové stránky Vám vytvorím na redakčnom systéme WordPress.