webstránky na šablóne

Eva Váňová

Zmena šablóny a pár ďalších úprav na webe copywriterky Evy Váňovej, boli pre mňa veľmi príjemnou spoluprácou. Obsah webu zostal zachovaný, k výslednému riešeniu pribudlo pár úprav a detailov na úvodnej stránke ako sekcia call to action, alebo odkazy vo forme tlačidiel na jednotlivé stránky a facebookovú skupinu.  Dizajn stránky je v minimalistickom štýle jemných […]

Megastitch

E-shop s doplnkami pre vyšívanie a predlohami na vyšívanie na stiahnutie je tvorený na šablóne. V tomto projekte išlo o predizajnovanie z pôvodnej jednoduchšej šablóny na niečo modernejšie a zaujímavo vyzerajúce.

Doni Travel

Mladá dynamická cestovná kancelária Doni Travel, ktorá Vám ponúka nezabudnuteľné zážitky po celom svete. Či už hľadáte dovolenku pri mori, výjazd za golfom, lyžovačku, ochutnávku vína, wellness alebo len chcete spoznať nové miesta.

Divadlo pod Hájom

Často sa stáva, že webové stránky vyzerajú ako leták zo supermarketu – preplnené strany s produktami od výmyslu sveta, oči vyrážajúce akciové ponuky a podobne. 

 

Jana Longauerova

Svoju osobnú skúsenosť s uponáhľaným životom a preplneným bytom do pomoci iným, pretavila empatická Jana Longauerová. Na svojom webe ponúka online konzultácie o tom, čo je v živote dôležité a čo doslova ťaží naše bytie.

Kytky k jídlu

Chutný e-shop upravený presne podľa špecifických potrieb majiteľky, doplnený o rôzne možnosti dopravy, online platby a prehrávanie online videí.

Džemárna

Dizajnový šablónový eshop upravený podľa špecifických potrieb spoločnosti, doplnený o možnosť online platby a výber konkrétneho spôsobu dopravy.

Fancy & folk

Šablónový eshop upravený podľa potrieb spoločnosti – doplnené rôzne možnosti dopravy, filtrácie tovaru a implementácia všetkých zákonom stanovených GDPR náležitostí.

Mega Stitch

Šablónový eshop upravený podľa špecifických potrieb spoločnosti, doplnený o možnosť automatického importu produktov z predpripraveného XLS a možnosť online platby.