webstránky na mieru

Stitchspider

Ak milujete vyšívanie, tak toto je určite eshop, ktorý vás chytí za srdce. Nádych umenia je cítiť hneď na úvodnej stránke. Na stránke nájdete aj veľa zaujímavých informácií, či už o vyšívaní alebo tvorení predlôh ako aj o vybraných produktoch. 

KAMI PROFIT

Prezentačná webová stránka navrhnutá na mieru podľa potrieb spoločnosti. Základom riešenia je moderný čistý dizajn a rýchla dostupnosť referencií spoločnosti, nech sa zákazník aktuálne nachádza v ktorejkoľvek sekcii webovej stránky.

Perfect homes

Luxusne pôsobiaca webová stránka s intuitívnou navigáciou. Súčasťou riešenia je unikátny portálový systém na správu nehnuteľností, umožňujúci množstvo filtrácií ponúkaných nehnuteľností, ktorý bol navrhnutý priamo na mieru podľa potrieb zákazníka.

Matys

Eshop na mieru ponúkajúci pestré možnosti filtrácie, ktoré umožňujú zoradenie ponúkaných kníh podľa rôznych atribútov. Okrem technického riešenia som pre klienta spracovala grafický návrh dizajnu eshopu tak, aby oslovil rodičov detí a deti samotné. Súčasťou riešenia bola aj implementácia zákonných požiadaviek súvisiacich s GDPR nariadenim.

Carol Cole

Prezentačná webová stránka navrhnutá na mieru podľa špecifických potrieb klientky. Základom riešenia je jednoduchý čistý dizajn a rýchlu dostupnosť potrebných informácií.

Edas, poradenstvo a služby

Web Edas, poradenstvo a služby v oblasti podnikateľských iniciatív a investičných projektov

  • programovanie webu
  • grafika webu
  • optimalizovanie stránky pre rôzne prehliadače