eshop

Megastitch

E-shop s doplnkami pre vyšívanie a predlohami na vyšívanie na stiahnutie je tvorený na šablóne. V tomto projekte išlo o predizajnovanie z pôvodnej jednoduchšej šablóny na niečo modernejšie a zaujímavo vyzerajúce.

Stitchspider

Ak milujete vyšívanie, tak toto je určite eshop, ktorý vás chytí za srdce. Nádych umenia je cítiť hneď na úvodnej stránke. Na stránke nájdete aj veľa zaujímavých informácií, či už o vyšívaní alebo tvorení predlôh ako aj o vybraných produktoch. 

Kytky k jídlu

Chutný e-shop upravený presne podľa špecifických potrieb majiteľky, doplnený o rôzne možnosti dopravy, online platby a prehrávanie online videí.

Džemárna

Dizajnový šablónový eshop upravený podľa špecifických potrieb spoločnosti, doplnený o možnosť online platby a výber konkrétneho spôsobu dopravy.

Matys

Eshop na mieru ponúkajúci pestré možnosti filtrácie, ktoré umožňujú zoradenie ponúkaných kníh podľa rôznych atribútov. Okrem technického riešenia som pre klienta spracovala grafický návrh dizajnu eshopu tak, aby oslovil rodičov detí a deti samotné. Súčasťou riešenia bola aj implementácia zákonných požiadaviek súvisiacich s GDPR nariadenim.

Fancy & folk

Šablónový eshop upravený podľa potrieb spoločnosti – doplnené rôzne možnosti dopravy, filtrácie tovaru a implementácia všetkých zákonom stanovených GDPR náležitostí.

Mega Stitch

Šablónový eshop upravený podľa špecifických potrieb spoločnosti, doplnený o možnosť automatického importu produktov z predpripraveného XLS a možnosť online platby.