Divadlo pod Hájom

Často sa stáva, že webové stránky vyzerajú ako leták zo supermarketu – preplnené strany s produktami od výmyslu sveta, oči vyrážajúce akciové ponuky a podobne. 

 

Jana Longauerova

Svoju osobnú skúsenosť s uponáhľaným životom a preplneným bytom do pomoci iným, pretavila empatická Jana Longauerová. Na svojom webe ponúka online konzultácie o tom, čo je v živote dôležité a čo doslova ťaží naše bytie.

Kytky k jídlu

Chutný e-shop upravený presne podľa špecifických potrieb majiteľky, doplnený o rôzne možnosti dopravy, online platby a prehrávanie online videí.

Džemárna

Dizajnový šablónový eshop upravený podľa špecifických potrieb spoločnosti, doplnený o možnosť online platby a výber konkrétneho spôsobu dopravy.

KAMI PROFIT

Prezentačná webová stránka navrhnutá na mieru podľa potrieb spoločnosti. Základom riešenia je moderný čistý dizajn a rýchla dostupnosť referencií spoločnosti, nech sa zákazník aktuálne nachádza v ktorejkoľvek sekcii webovej stránky.

Perfect homes

Luxusne pôsobiaca webová stránka s intuitívnou navigáciou. Súčasťou riešenia je unikátny portálový systém na správu nehnuteľností, umožňujúci množstvo filtrácií ponúkaných nehnuteľností, ktorý bol navrhnutý priamo na mieru podľa potrieb zákazníka.

Matys

Eshop na mieru ponúkajúci pestré možnosti filtrácie, ktoré umožňujú zoradenie ponúkaných kníh podľa rôznych atribútov. Okrem technického riešenia som pre klienta spracovala grafický návrh dizajnu eshopu tak, aby oslovil rodičov detí a deti samotné. Súčasťou riešenia bola aj implementácia zákonných požiadaviek súvisiacich s GDPR nariadenim.

Fancy & folk

Šablónový eshop upravený podľa potrieb spoločnosti – doplnené rôzne možnosti dopravy, filtrácie tovaru a implementácia všetkých zákonom stanovených GDPR náležitostí.