Megastitch

E-shop s doplnkami pre vyšívanie a predlohami na vyšívanie na stiahnutie je tvorený na šablóne. V tomto projekte išlo o predizajnovanie z pôvodnej jednoduchšej šablóny na niečo modernejšie a zaujímavo vyzerajúce.

Doni Travel

Mladá dynamická cestovná kancelária Doni Travel, ktorá Vám ponúka nezabudnuteľné zážitky po celom svete. Či už hľadáte dovolenku pri mori, výjazd za golfom, lyžovačku, ochutnávku vína, wellness alebo len chcete spoznať nové miesta.

Stitchspider

Ak milujete vyšívanie, tak toto je určite eshop, ktorý vás chytí za srdce. Nádych umenia je cítiť hneď na úvodnej stránke. Na stránke nájdete aj veľa zaujímavých informácií, či už o vyšívaní alebo tvorení predlôh ako aj o vybraných produktoch. 

Divadlo pod Hájom

Často sa stáva, že webové stránky vyzerajú ako leták zo supermarketu – preplnené strany s produktami od výmyslu sveta, oči vyrážajúce akciové ponuky a podobne. 

 

Jana Longauerova

Svoju osobnú skúsenosť s uponáhľaným životom a preplneným bytom do pomoci iným, pretavila empatická Jana Longauerová. Na svojom webe ponúka online konzultácie o tom, čo je v živote dôležité a čo doslova ťaží naše bytie.

Kytky k jídlu

Chutný e-shop upravený presne podľa špecifických potrieb majiteľky, doplnený o rôzne možnosti dopravy, online platby a prehrávanie online videí.

Džemárna

Dizajnový šablónový eshop upravený podľa špecifických potrieb spoločnosti, doplnený o možnosť online platby a výber konkrétneho spôsobu dopravy.

KAMI PROFIT

Prezentačná webová stránka navrhnutá na mieru podľa potrieb spoločnosti. Základom riešenia je moderný čistý dizajn a rýchla dostupnosť referencií spoločnosti, nech sa zákazník aktuálne nachádza v ktorejkoľvek sekcii webovej stránky.