S ČÍM VÁM VIEM POMÔCŤ

Poskytujem širokú paletu služieb, vďaka ktorým ušetríte čas, energiu aj peniaze.
Prečítajte si viac o tom, čo ponúkam a ako to môžete využiť pri budovaní a rozvoji Vášho podnikania.

webdesign

Tvorím webstránky na mieru aj na šablónových riešeniach. Na základe analýzy Vašich požiadaviek vyberieme spolu to pravé riešenie.

Začneme od nuly alebo dokončíme spolu Váš rozpracovaný projekt.

on page SEO

Zdá sa Vám, že prevádzka z vyhľadávačov v smere Vášho webu je pomalšia, než by mohla byť?

Zabezpečím, aby sa to zlepšilo. Viem optimalizovať logickú štruktúru webu, kľúčové slová, čitateľnosť webu aj ďalšie faktory on page SEO.

poradenstvo, konzultácie

Nie ste si istá aký plugin použiť? Potrebujete poradiť ohľadom výberu hostingu? Stretnime sa, zavolajme si, napíšme si. Môžete sa na mňa obrátiť s akoukoľvek otázkou, či problémom.

Vysvetlím, poradím, vyriešim.

webová pohotovosť

Bol Váš web napadnutý? Pokazilo sa niečo pri aktualizácii? Vaša webstránka nefunguje a Vy už ste vyskúšali všetko, čo bolo vo Vašich silách? Zachránim Vám web.

Vyriešim Váš problém do 24-48 hodín.

Som Maya, mám odborné vzdelanie a viac ako 15-ročné skúsenosti v tvorbe internetových stránok, ktoré využívam na riešenie celého radu zložitých technických problémov mojich klientov.

Mojim cieľom je Vaša spokojnosť. Zverte mi prácu na Vašom webe a Vy sa zatiaľ môžete pokojne venovať tomu, čo vám ide najlepšie. Tomu, čo Vás napĺňa a prináša Vášmu podnikaniu zisk.

Som programátorka, ktorá spolupracuje s tímom skúsených grafikov, marketérov a copywriterov, ktorí sledujú a implementujú do svojej práce najnovšie trendy, aby sme dosiahli výsledok, ktorý prekoná Vaše očakávania.

Flexibilne sa prispôsobím Vašim potrebám a požiadavkám a premením ich na perfektný výsledok. Pracujem rýchlo, kvalitne, efektívne.

Ste radi v obraze, ale nestíhate všetko sledovať?

Uľahčím vám to a ešte dostanete aj odmenu. Odoberajte môj newsletter a ako bonus dostanete ebook

7 užitočných tipov pri písaní príspevkov vo WordPresse.